Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimleri

Dijital pazarlama eğitimleri pandeminden sonra oldukça yükselişe geçti. Dijitalleşmenin önemini gittikçe arttığı bu dönemde dijital pazarlamaya yönelim oldukça arttı. Dijital pazarlamanın gücünü fark eden herkesin dijital pazarlama eğitimlerine yöneldiği bu dönemde eğitim ücretlerinin çok yüksek olması dolasıyla bir çok kişi bu eğitimlerden yararlanmakta zorluk çekiyor. Bu yazımızda eğitimlere para vermeden uzmanlaşmanızı sağlayacak Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimleri listemiz sizlerle.

Öncellikle sertifika alabileceğimiz eğitimlerden başlayalım.

Google Skillshop

Google tarafından düzenlenen bu eğitim Google sertifikasyonu içeriyor. Birçok firma tarafından kabul görülen bu eğitimde

Konularında eğitim alabilirsiniz. İngilizce video anlatım olsa da sınav soruları Türkçe dilindedir ve videolarda alt yazı seçeneği vardır. Sınavın çok kolay olmadığını söylemek isterim.Eğitim oldukça bilgi verici sadece bir sertifika olarak görmemenizi tavsiye ederim.

Google Dijital Atölye

Google tarafından sunulan bu eğitim sitesinde sertifika veren tek bir eğitim bulunmakla birlikte bir çok sertifika olmayan ücretsiz dijital pazarlama eğitimleri bulunmaktadır.

Dijital Pazarlamanın Temelleri 

Bu eğitimde bir çok firma tarafından kabul görmektedir hatta bazı firmalar iş arayan niteliklerinde bu eğitimin sertifikasının alınmasını koşul olarak koymuştur. Toplam 40 saat süren bu eğitim sonunda sertifika sınavına girerek sertifika alabilirsiniz.

Aynı zamanda Google Dijital Atölye’de bir çok başlangıç düzeyinde ücretsiz eğitimler bulunmaktadır. Bir işletmeyi online yönetmek istiyorsanız Dijital Atölye işinize çok yarayacaktır. 

Hubspot Acedemy

Hubspot Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitim

Eğitimlerin İngilizce ve sertifika sınavınında İngilizce olduğunu belirtmek isterim. Sosyal medya ve Dijital Pazarlama eğitimlerinin bulunduğu bu sitede girişte size ait bir web sitesi ya da çalıştığınız iş yerinin web site adresini istemektedir. Freelancer olarak giriş yapabilirsiniz. Ücretsiz dijital pazarlama eğitimi için tıklayın.

Udemy 

Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimleri
Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimleri Udemy

Udemy’ de günlük olarak bazı eğitimler ücretsiz oluyor. Bu yüzden şuan yazacağım eğitimlerin siz okuduğunuzda süresinin geçme ihtimali var o yüzden buraya eklemiyorum ancak Instagram üzerinden ücretsiz dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimlerini güncel olarak paylaşıyoruz . Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edip ücretsiz dijital pazarlama eğitimi  kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.