Hakkımda

Eda Yalçıner Aksakal

Merhaba, ben Eda Yalçıner.

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme lisans bölümü mezunuyum ve dijital pazarlama ile sosyal medya pazarlaması alanında uzmanlık sertifikasına sahibim. İşime duyduğum tutku ve eğitimim sayesinde bu alanda önemli deneyimler kazandım.

Kariyerimdeki önemli durağım Global Prostate Solutions’da Dijital Pazarlama Uzmanı olarak görev aldım. Bu pozisyonda Amazon ve eBay hesaplarını yönetirken, Google Ads kampanyalarını oluşturup analiz ettim. Ayrıca WordPress site yönetimi, e-posta pazarlama ve sosyal medya hesaplarının yönetiminden sorumluydum.

Erasmus deneyimim Consorzio Materahub’da gerçekleşti. Burada Erasmus projeleri için araştırma yapma, rapor hazırlama ve İngilizce makale yazma gibi görevlerde bulundum. Aynı zamanda projelerin sosyal medya hesaplarını yönetip içerik paylaşımına katkıda bulundum.

İş dünyasındaki bu deneyimlerime ek olarak, Docunox’ta bulut depolama sistemi için sosyal medya yönetimi ve içerik oluşturma görevini üstlendim. Aynı zamanda Maske Medya’da butik ve eczane işletmelerinin Instagram hesaplarını yöneterek istatistiksel verilere dayalı içerik takvimleri oluşturdum.

 

Dijital pazarlama, SEO, Google Analytics ve sosyal medya yönetimi gibi becerilerimle, dijital dünyada başarılı projelere imza atmaya devam ediyorum. İşimi tutkuyla yapıyor ve sürekli kendimi geliştirmeye odaklanıyorum.

Benimle İletişime Geçin

© 2023 Created with Royal Elementor Addons

© 2023 Eda Yalçıner