Çalışma Alanları

Ladyeze ve Eagen Vita projelerinin logosu, işbirliği ve büyüme hikayemizin sembolü."

LADYEZE & EAGEN VITA

“Ladyeze sayfamızı iki arkadaş olarak açtık.  Bekarlığa veda ürünleri ve nişan hediyelikleri konusunda 6 ay gibi kısa bir sürede 68 sipariş aldı. Ancak şu an için işlerimize tam zaman ayıramıyoruz çünkü her ikimiz de özel sektörde uzun saatler çalışıyorduk. Ve tek başıma yakın zamanda  Eagen Vita gibi yeni bir projeyi hayata geçireceğim her aşamayı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. İlerleyen dönemlerde Ladyeze sayfamızı ve Eagen Vita’yı birlikte büyütmek için sosyal medya ve e-ticaret aşamalarını bir arada yöneteceğiz. 

E-Ticaret blog
Website Tasarımları ve Sosyal Medya Görselleri: Canva'da Tasarladığım İçerikler

Canva Tasarımları

Website Tasarımları ve Sosyal Medya Görselleri: Canva’da Tasarladığım İçerikler

Dijital dünyada başarılı olmak için tasarladığım içeriklerimize göz atın. Sosyal medya şablonları, günlük tasarımları ve afişler gibi farklı görsel içeriklerimi inceleyerek daha fazla bilgi edinin.”

"Canva Creator Başvurusu ve Yaratıcı Yolculuğum"

Dijital dünyada Canva Creator programına nasıl başvurduğumu ve yaratıcı yolculuğumu adım adım keşfedin! İşte Canva Creator başvurularının nasıl yapıldığı ve sonuçlanma süreçleri ile deneyimlerim.

Canva Tasarımları Yolculuğu'nu temsil eden görsel.

Etsy Gerçekleri: Para Kazanmak ve Dijital Ürün Satışının Gerçek Yüzü

Etsy, benzersiz el yapımı ürünlerin, sanat eserlerinin ve vintage ürünlerin satıldığı popüler bir e-ticaret platformudur. Ancak, Etsy’de para kazanmanın ve dijital ürün satışının gerçek yüzü nedir? Zorluklar ve fırsatlar nelerdir? İşte Etsy’nin perde arkası ve dijital ürün satışının detayları. Daha fazla bilgi blog yazımda.

© 2023 Created with Royal Elementor Addons

© 2023 Eda Yalçıner